Dom

Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

Im Online Czat teraz

Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

1
Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : zdolny
Ilość pracowników : >100
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%

 

Wena Lvhong Simulated Lawn Co, Ltd.specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży sztucznych trawników oraz znaku firmowego firmy.


Firma zatrudnia ponad 100 pracowników i posiada nowoczesną bazę produkcyjną o powierzchni 8000 metrów kwadratowych, linię do ciągnienia, linię do produkcji trawników i linię do automatycznego suszenia.W Chinach istnieją profesjonalne zespoły budowlane, które zapewniają | kompleksowe produkty do sztucznych trawników, konstrukcję i usługi.


Baza produkcyjna firmy znajduje się w Wen'an w prowincji Hebei.Zespół badawczo-rozwojowy firmy poświęcił się badaniom i rozwojowi trawników o wysokiej jakości.Od momentu powstania firma wytrwała w technologii produkcji pierwszej płyty CD, naukowym zarządzaniu i przemyślanej obsłudze oraz zyskała szerokie zaufanie i wsparcie przyjaciół w kraju i za granicą.

My aways wyznajemy zasadę "jakość pięść, klient na pierwszym miejscu", aby służyć naszym klientom, stale spotykać i przewyższać klientów
oczekiwania, dotrzymuj kroku duchem czasu, pionier i innowacje.Aby rozwijać sztuczną działalność związaną z trawnikiem, jesteśmy gotowi szczerze współpracować z przyjaciółmi z różnych środowisk, aby stworzyć lepsze jutro

Szczegóły kontaktu
Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +86-18833616327

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)